Tankpady

Tankpady

Chcesz, aby Twój motocykl wyglądał wyjątkowo i oryginalnie? Możesz uzyskać to przez tankpady dla motocyklistów. Czym są tankpady? Są to oryginalne naklejki, które umieszcza się na baku motocyklu. Dzięki nim można sprawić, że Twoja maszyna będzie wyglądała ciekawie, ale ochronią one również lakier przed zarysowaniami – gsr 600 tankpad to doskonały wybór!


Tankpady dla motocyklistów są świetnym sposobem na ochronę lakieru na baku. Najczęściej do uszkodzeń lakieru dochodzi poprzez zarysowania zamkiem od kurtki. Chcesz tego uniknąć? – kup wyjątkowy tankpad chopper! Tankpady dla motocyklistów świetnie sprawdzają się jako element uatrakcyjnienia maszyny.

Tankpady – indywidualizacja i ochrona

W naszej ofercie miłośnicy motocykli znajdą tankpady znanego producenta MOTOGRAFIX. Zapewniamy duży wybór kolorystyczny, a także wysoką ich odporność na deszcz i promienie UV. Farba jest niezwykle trwała, a wygląd tank pada nie zmienia się nawet po wielu tygodniach. Tankpady dla motocyklistów wykonane są z wysokiej jakości winylu i dostępne dla każdego rodzaju motocykla. Szukasz tank padów w ciekawych wzorach, przeznaczonych dla niemal wszystkich marek motocykli? W takim razie trafiłeś idealnie – w naszym sklepie online znajdziesz dokładnie takie naklejki, jakich potrzebujesz, m.in. tankpady yamaha, tankpad chopper, czy tankpad k1300r.

Jeżeli chcesz, aby Twoja maszyna wyglądała zawsze idealnie – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zakup tankpada to idealny sposób na zachowanie lakieru na baku w doskonałym stanie!

Oferujemy nie tylko tankpady dla motocyklistów!

Kochamy motocykle i wiemy, jak wielu rzeczy potrzeba do tego, aby jazda sprawiała prawdziwą przyjemność i była bezpieczna. Dlatego, nasz sklep jest bardzo dobrze wyposażony! Poza tankpadami proponujemy również okleiny motocyklowe pokryte nadrukiem termicznym i farbą odporną na blakniecie. Zapewniamy również duży wybór innych gadżetów i akcesoriów, a także odzież dla motocyklistów, obuwie i części do motocykli.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z działem „outlet”, w którym prezentujemy ciekawe wyprzedaże. Życzymy udanych zakupów!

Pokaż jako

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Filtr produktów

Producent v

Nowe produkty