Ortezy

Ortezy

Orteza zwana potocznie szynami na kolana.

Jedno z całą pewnością jest pewne i każdy weteran sportów ekstremalnych ci to powie

Kup!! zanim będziesz musiał.....
 

Ortezy stanowią nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcieli by doświadczyć urazu części nogi np. kolana a z całą pewnością tych którzy już niestety doświadczyli i chcieliby jak najszybciej ponownie posmakować adrenaliny.

Orteza jest to aparat ortopedyczny pełniący wiele funkcji:
Unieruchomienie lub ograniczenie ruchów stawu, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kolejnych urazów i obrzęków pourazowych.
Stosowanie ortezy daje nie samowitą ulgę i odciążanie dla stawów,więzadeł oraz mięśni.
Jeżeli chodzi o głowę to bardzo dziwnie zabrzmi ale też !!!! Jadąc w ortezach komfort psychiczny jest tak dobry że wręcz nie policzalny,w zasadzie  każdy zawodnik MX to potwierdzi.
Jak na swoją niesamowitą konstrukcie i maksymalną ochronę jaką zapewniają ich waga jest niezwykle mała.Potrafią one pochłonąć niezwykłe przeciążenia podczas upadku dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów.W zależności od modelu stosuje się elastyczne aparaty, włókno węglowe i szklane. Każda szanująca się orteza musi zapewnić odpowiedni przepływ  powietrza i odprowadzanie wilgoci co stanowi utrzymywanie stałej temperatury wokół stawu. Dodatkowo pomiędzy warstwami materiału są poduszki powietrzne, usztywniające całą konstrukcję.Niezwykle miękkie zakończenia elementów stykających się ze skórą chronią ją przed otarciami.W naszym przekonaniu po wielokrotnych testach naszych klientów jak i zawodników numerem 1 jest ASTERISK stosowany przez najlepszych zawodników na całym świecie.

Zastosowanie : ATV CROSS SUPERCROSS ENDURO ROAD SNOWBOARD SKI MTB DOWNHILL SPEEDWAY

Pokaż jako

Filtr produktów

Nowe produkty